lékárna Benu Votice

Vedoucí Mgr. Ivana Štěrbová

Od 1.12.  zahájila   provoz nová lékárna  společnosti Innera  ve Voticích.
Umístěna je do nově přestavěného objektu  lékařského domu  v horní části Komenského nám.
  č.155. Zapojena je do řetězce Benu, který  poskytuje  služby na vysoké úrovni a kvalitní léky se známým původem. Spolupracuje se všemi místními lékaři a i s těmi z blízkého okolí, aby  byly co nejlépe  vyřízeny naordinované léky předepsané na receptech , bez nutnosti záměn, stejně jako dopňkové medikace na volný prodej.  V něm nově bude uvedena nová řada kvalitních léků chríáněných německou normou, odkud také pocházejí , nazvané white label.
Doplatky  vázané a předepsanbé léky se snažíme udržovat na nízké úrovni. Mnozí již znají naši lékárnu v Benešově, kam  se pacienti rádi vracejí a jsme rádi, že tomu tak je zejména v po jejich srovná ní s konkurencí. Naše věrností karty jsou jednak od  Benu lékáren a zahrnují věrností program..viz internetové stránky Benu a pak i naše vlastní karty, které jsou kombinované
s uvedenými předepsanými léky a jejich dávkováním,   dále jen  zde uvedeny datumy a časy kontrol a vyšetření a ze zadní strany pak lipový list, do kterého naše lékárnice otiskují drobná razítka lístečků podle výše nákupu. Za opakované výbery léků, stejně jako za nákupy, dostávají naši zákazníci jednak finanční bonusy, drobné dárky, jsou kontrolovány i interakce léků.
Karty jsou vydávány pro pacienty Innera s.r.o. v jejich ordinacích ve všech jejich ordinacích, tedy na kardiologii, interně, diabetologii a u praktické lékařky  dr Horešovské. 

Den guten Kunden ergeben wir die treuen Kundenkarten !!!