NOVINKY

Z důvodu přerušení dodávky proudu v Tyršově ulici dne 14.8.2018 je provoz na celý den přerušen , všechny ordinace jsou uzavřeny i lékárna, nefunguji ani telefony. Provoz bude obnoven opět následující den, tj 15.8.od rána . Omlouváme se za komplikace, nestalo se tak naši vinou .

MUDr.J.Průchová   interna        3.7-7.7

MUDr.Novoná   diabetologie    3.7-z z 7.7

MUDr.I.Pekárková neurologie   3.7-7.7 a 24.-31.7

MUDr.P. Doškář   kardiologie    3.7-7.7

MUDr.P.Šulc  kardiologie            3.7-7.7

MUDr.R.Dvořáková prakt. lék.    7.7-14.7... zástup MUDr.Křišťálová

MUDr.H.Chmelařová  diabet.     3.7-7.7

..... 

první  prázdninový týden  jsou uzavřeny rovněž ordinace holterovské monitorace a odběry krve v Benešově.

 

 

 

 

Nově:

Od 1.1.2017 působí v Inneře na plný úvazek MUDr.Helena Chmelařová, odborná diabetložka. Místo působení jsou Votice a  Sedlčany.

Kontroly a reprogramace kardiostiulátorů a ICD  jsou z 1. patra přeloženy do 3. patra

Od loňského roku  u nás působí  MUDr.Pavel  Šulc - kardiolog   z Preventivní kardiologie Thomayerovy nemocnice         a  druhým rokem     MUDr.Petr Doškář. - rovněž mladý kardiolog z Nemocnice Na Homolce .  Oba  v Benešově každý čtvrtek. 

INNERA  v Sedlčanech  - od srpna 2016 otevřena pobočka   v Růžové ulici, čp..339  tel. 312310316  Ordinační hodiny jsou prozatím středna  a čtvrtek 7:3-15 hod. Od poloviny září se  rozšíří ještě o další dny.  Vedoucím lékařem na tomto pracovišti je MUDr.A.Kulíková ,vedoucí sestrou je Stan..Šiková. Postupně  se do práce zapojí i MUDr.B.Matulová, která je t.č. na mateřské dovolené   Objednávky po telefonu.. Kontaktní email.- sedlcany@innera.cz

INNERA Votice - po náročné rekonstrukci došlo k přemístění ordinací z Husovy ulice  do nového střediska na Komenského náměstí 155.  Ve 2 patře již od počátku roku pracuje MUDr.Roman Petřík, ambulantní  gynekolog,který převzal praxi a celé sro od dr Krákory.  Nově  zde již funguje  ordinace kardiologie,diabetologie,  interny , odběrová místnost a ultrazvuková  lab. V nových prostorech  je umístěna ordinace praktické  lékařky , MUDr.Dany Horešovské , která  převzala  obvod  po dr Jílkovi  a opustila původní sklepní prostory .